Chicago 2011

Na przełomie sierpnia i września br. odbyło się „transatlantyckie” spotkanie GCN, której gospodarzem była agencja Rhea&Kaiser z siedzibą w Chicago (USA).

Wietrzne Miasto przywitało nas śródziemnomorską aurą. Gorące merytorycznie było też całe spotkanie. Pierwsza część przebiegała w chicagowskiej siedzibie Rhea&Kaiser, druga w siedzibie głównej – Naperville, a ostatnia – wyjazdowa, w targowym miasteczku Progress City (udział w targach Farm Progress).

Co słychać? Zarządzanie informacją – to się liczy!

Komunikacja dojrzała. Nie ma mowy o komunikacji marketingowej bez nowych technologii. Oto na naszych oczach spełnia się wizja społeczeństwa informacyjnego prof. Wojciecha Cellarego. Przewagę mają te firmy, które potrafią zarządzać informacją. Nieważne, czy mamy do czynienia z firmą produkującą środki ochrony roślin, firmą odzieżową, czy uniwersytetem – liczy się dotarcie z właściwymi informacjami do właściwych osób. Dlatego niemal wszystkie agencje należące do GCN wprowadzają do swojej oferty aplikacje mobilne – również firma Horsefield zaprezentowała w Chicago swoją nową ofertę w tym zakresie – pod hasłem „Mobilizujemy się dla Ciebie”.

Spotkanie obfitowało w okazje do wymiany doświadczeń oraz dyskusji. Wieczorami mogliśmy zanurzyć się w tętniącym wydarzeniami kulturalnymi mieście. I choć Ameryka leży za oceanem – wszyscy czuliśmy rytm globalnej wioski.

Już za rok kolejne spotkanie, tym razem ponownie w Polsce i połączone z obchodami 20 lat działalności naszej firmy. Już teraz zapraszamy, bo szykujemy kilka interesujących wydarzeń.

Galeria: